STB Ball souhra těla, olééé
O nás
Hráči
Naše výsledky
Fotogalerie
Fanklub
Kalendář


informace k registraci

administrace zápasů
Fanklub

Fans

Další rok v druhé třídě.... a opět doufáme, že to zmákneme.... :-D

Radek Jeden z našich nejvěrnějších fanoušků, Radek. Radek skoro nikdy nechybí a také nikdy nezkazí týmového ducha. Jeho neustále dobrá nálada je velmi nakažlivá. I on se nám spároval a přivedl mezi nás další fandící posilu jménem Alenka :-)

Během let se náš fanclub docela slušně rozrostl. Především z řad něžného ženkého pohlaví. Že by přeci jen ti alkoholici měli nějaký ten sex-appeal? Což myslím bude podle párování fans a hráčů celkem pravda. :-))) No i když?!! A rozrůstá se nám dětská část fans... Anetka je už celkem profláklá fanynka, je to zlatíčko od Mikešovic. A ta úplně nejmladší fanynka je Jůlie, která se narodila nedávno a je to dcerka našeho kapitána Broži a jeho drahé polovičky Katky.

Olí Tak to vezmeme popořadě..Olí..tedy já. Já už jsem opravdu veteránka v našem týmu a stále se na tomto stavu nic nemění :-)

Hanička je usměvavá a velmi roztomilá. Při zápase stíhá sledovat nejen hru, ale i letadla na obloze :-). Hani byla dosazena na post týmového fyzioterapeuta, takže je schopna pomoci našim šampiónům s jakýmkoliv bolenohem a bolezadem. Hanča, jak jsem zjistila, je také velmi dobrou hráčkou pokeru, za což jí obdivuju, protože já tu hru prostě nechápu. A mimo jiné je to taky docela slušná pařmenka :-).

Lenka No, aby tady těch párů nebylo málo, tak Lenka patří k Mikešovi. Po nádherné svatbě následovala u tohoto páru další nádherná životní událost. Narodila se jim krásná holčička Anetka, která se statečně účastní zápasů. Fandění pro ní momentálně není to nejzajímavější, ale do toho určitě doroste :-).

Nebudu psát nová členka, ale další členka je Jana. Jana je přítelkyně Ládina. A je z mého pohledu hrozně fajn. Mám dojem, že ve špatném rozmaru jsem jí ještě nezažila. Vždy z ní vypadně něco vtipného.

Erika Repy má zásluhu na fanynce Erice. Je to báječná holka, která spolu se mnou a Léňou patří mezi nejvytrvalejší fanynky. Erika se nám také spárovala s dalším níže uvedeným členem fans Vášou :-). Moc jim to spolu sluší! Erika je v týmu takový ten praktický člen a hlavně si u ní člověk může objednat super fandící věcičky :-).

Gandalf

A teď je na řadě už výše zmíněný člen naší fandící základny. Je jím samosebou Vašek alias Gandalf. Gandalf se mezi nás fanoušky dostal z jediného a prostého důvodu. Svoje působení v týmu STB prozatím ukončil. Což ale neznamená, že by se na nás vykašlal. Na zápasech nechybí a rád přidá také nějaký ten vtipný komentář ke hře :-).

Tak a to je skoro komplet přehled o našich fanoušcích.. prozatím :-)

Novinky
23-07-2019
Zpátky ke kořenům. Jubilejní 20. sezónu začínáme opět ve 4. třídě.

08-01-2015
Stránky byly přesunuty na novou adresu www.stb-tym.cz.

22-09-2014
Po třech sezónách ve dvojce startujeme letos opět ve 3. třídě :(

22-06-2012
I pro příští sezónu zůstáváme ve 2. třídě!

19-09-2011
Nové statistiky...

27-08-2011
POSTUP!!!

15-05-2010
Díky manažerovi máme aktualizace u některých hráčů, díky mně zase doplněné statistiky:)

31-01-2010
Ták sme první no a có? Dosáhli jsme historického úspěchu a vyhráli nabitý turnaj v Tlučné...

29-09-2009
Aktualizace Fanklubu a Fotogalerie..

20-04-2009
Další aktualizace...

05-11-2008
Takže zásluhou manažera máme i fotky skoro u všech hráčů...

26-07-2006
Konečně se taky někdo rozhoupal a vytvořil webové stránky ...